Kateřina Eva Lanči

Jsem tu pro vás, společně můžeme zpívat jinak, lépe, vesele, po svém, beze strachu!

Pro koho jsou lekce a konzultace vhodné?

 

 • Chceš se při zpívání cítit svobodně?
 • Milovat svůj hlas?
 • Chceš se cítit při zpěvu pohodlně a sebejistě?
 • Aby tvé dítě říkalo: „mami, prosím tě, zpívej, zazpívej mi ještě!“? „Tati, zazpíváme si tu naší! „?
 • Zpívat s přehledem na veřejnosti?

 • Zpívat napříč všem nepodloženým  zakázům typu: „Nezpívej, nemáš na to hlas“, nebo „To není pro tebe, nemáš hudební sluch“?
 • Odhodit stud a plně využít síly vlastního hlasu, když máš  mluvit nahlas veřejně?
 • Užít si chvíli pro sebe a zpěv, rozvíjet a zdokonalovat své zpívání?
 • Chceš zpívat pro radost, častěji, naučit se zajímavé písně z celého světa nejen ze škatulky word music?

Pokud jsi odpověděl/a alespoň na jednu otázku ANO, pojď se mnou zpívat!

Jak to dělám?

 

Dělám to jinak. Žádný noty! Žádný piáno! Žádný složitosti!

Ale humor, radost, lehkost a soucítění.

Používám cvičení z praxe herecké, pohybové a pěvecké, zapojuji celé vaše tělo, všechna cvičení pořádně předvedu, znemožním se jako první, nikdy vás nesoudím, vím, že věci mají svůj čas a hlas obzvlášť, stejně jako váš vztah k němu. Jde o otázku zrání postojů, pocitů, technické dovednosti, která se postupně prohloubí a tím i navýší vaše sebevědomí přirozenou cestou.

Co k tomu potřebuješ:

Tělo, kousek času a telefon, tzv.chytrý, anebo počítač s kamerkou, abychom se při lekci mohli vidět. Ještě se bude hodit prostor, kde můžeš stát, jdeš-li do on-line lekce. A ano, u některých cvičení se zapotíme. Společně.

Lekce běží on-line ze Stodoly Drozdov a přilehlé zahrady, dle počasí. Čas si domluvíme společně. Jsem jedno ucho!

 

4  Naučím tě rozumět vlastnímu hlasu, být s ním v souznění, mít radost ze zpívání, ladit, rezonovat, užívat si to! Pomohu ti zapojit celé tělo, uvolnit se, vědomě dýchat tak, jak potřebuješ, ovládat barvu i sílu vlastního hlasu. Také se můžeme věnovat interpretaci písní dle tvého výběru. Sama nabízím především písně z wordmusic žánru. Písně podporující pěvecké techniky, které spolu budeme praktikovat

Nabízím: 

 

 

Konzultaci anebo Hodinu zpěvu za  2000,- Kč (60 minut)     Podíváme se na zoubek tvému konkrétnímu problému a odneseš si cvičení přímo pro sebe.

Dáme si blahodárná a veselá cvičení pro zahřátí hlasu, jak správně připravit tělo k akci, budeme se věnovat práci s hlasem dle tvé úrovně a na závěr si zazpíváme tvou oblíbenou píseň anebo tě jednu naučím já. Pracovat můžeme dle tvých časových možností.

TATO MOŽNOST JE AKTUÁLNĚ OTEVŘENA pro max tříměsíční studium (jednou za 14 dní lekce ideálně, aby byl probíhal pořádný posun) UŽ JEN TŘEM LIDEM, JSEM PLNĚ VYTÍŽENA A MÁM PROSTOR JEN PRO DALŠÍ TŘI STUDENTY 1:1. První hodina je testovací, pro obě strany, během 3 měsíců spolu projdeme techniku a možnosti interpretace, naučím tě jak intonovat, ladit, cítit se při zpěvu pohodlně a příjemně, jak nadále rozšiřovat svou hlasovou variabilitu. 

Zpívej jako nikdy předtím!

Každý z nás má vše, co ke zpívání potřebuje, nemusíme nikam chodit nic kupovat. Geniální nástroj nám byl věnován v den našeho narození. Všichni ho máme! Je tu pro nás! Jen si ho začít užívat.

Vědomě ho používat.

Jaké to je trénovat zpěv? 

 

Trénovat zpívání přináší radost a také rychlý postup.

 

Učím i tanec a divadlo, ale zpěv je moje nejoblíbenější disciplína. To proto, že jsou nejrychleji vidět pokroky, které zpěv každému jednotlivci přináší ve své komplexnosti, a z nichž se raduji já i můj žák.

 

Zpěv totiž je komplexní!

 • Pracuje s tělem

správný postoj, uvolněné, příjemně protažené tělo, vědomé zapojení svalů, práce s dýchacím i mluvícím ústrojím

 • Pracuje s myslí

nastavení myšlení pro otevření se zpěvu, ochota být slyšet přináší časem i chuť být vidět, odvahu být povšimnut, ozvat se, pracujeme s vnitřními sabotéry, uvolníme nastřádané bloky a zábrany

 • Pracuje s duší

       radost a čiré potěšení ze svobodného           zpěvu, sebevyjádření, objevení a   mazlení se s vlastním hlasem,  nekonečné možnosti průzkumu a růstu

Kdo jsem

Jmenuji se Kateřina Eva Lanči, jsem máma, milovnice života, umělkyně na volné noze, vystupuji jako zpěvačka, herečka, tanečnice, bubenice, prostě performerka.

Jako lektorka mám za sebou vedení workshopů u nás i ve světě (ESP, IT, FR, MEX, DE etc.) pro veškeré myslitelné věkové skupiny, od maminek s miminky, přes děti, dospívající, dospělé až po seniory. 

Moje specializace

Mým cílem je podělit se o vše nabyté, posouvat hranice ostatních, ukázat jim, jak velkým potěšením může být krok mimo komfortní zónu, odhalit jim jejich vlastní potenciál. Zpívat vysněnou skautskou hymnu jsem naučila i ajťáka s nulovým pěveckým sebevědomým.

Můj koníček je zároveň mou specializací. Všichni ti, co si dovolí posunout své hranice ve zpěvu, tanci či herectví, těm pomáhám posouvat obzory. Ukázuji jim, že dovedou i to, co sami považují za nemožné. A tak učím zpívat nezpěváky, tančit netanečníky a hrát neherce. Rytmus, hlas a pohyb je totiž, jak pevně věřím, dán každému ode dne jeho narození. Jen je třeba k tomu s laskavostí přistoupit a překročit vlastní strachy a omezující představy o sobě samém.

Trocha historie

Jako perkusistka a zpěvačka jsem jezdila světem s kapelou BraAgas, s mezinárodně oceňovaným souborem Farma v Jeskyni, zahrála si s Annou K, Pavlíčkem, Střihavkou, Bárou Basikovou, s orchestrem Varhana Orchestroviče Bauera a mnoha dalšími hudebníky a tělesy. 

Hlas

Hlas je nejkrásnějším hudebním nástrojem.

Ale také jediným nástrojem, který má svou hlavu! Své nálady. Své pocity. špatně se vyspal. Má nelehké období. Moc jedl. Málo jedl. Přijela tchýně! Menstruuji. Žena menstruuje. Chce se mi brečet… – TOHLE VŠE VÁŠ HUDEBNÍ NÁSTROJ OVLIVŇUJE a tudíž to přesně přibíráme do hry a pracujeme s tím.

Postoj těla, dýchání, práce s hlasivkami, ladění, to vše je ovlivňováno jak vaší psychikou, tak vaším fyzickým stavem.

Co nabízím?

Jedinečnou čarovnou směs: Směs technik hereckých, pohybových, hlasových a potažmo kolem a kolem ale zcela jistě také seberozvojových.

Neboť rozvoj hlasových možností je SEBEROZVOJEM!

Co říkají účastníci lekcí?

„Katja je pro mě osobnost a smekám před tím, co ve mně dokáže probudit. Žasnu nad jejími pedagogickými schopnostmi a inspiruje mě, jak jde do všech vtipných a „trapných“ cvičení jako první. Každá minuta stojí zato.“

- Ondřej Kubera

„Neuvěřitelně milá paní, pozitivní a přátelská. Skvělý kurz. Moc jsem se bála, ale lektorka mi pomohla to překonat a já si kurz báječně užila. Tolik nadšení a energie, co jsem si odnesla domů, jsem už dlouho nikde nezískala. Lektorka mi i vše vysvětlila, odpovídala na zvídané dotazy a také mě pochválila. 🙂 Prostě skvělý kurz!“

- Eliška Nováková

„Poprvé jsem šla zpívat s ostychem, však především pro takové kurz je, ale netradičními technikami spojenými s pohybem a svým velkým nasazením mě Katja velmi zaujala a už na prvním setkání mě zpívání s ní velmi bavilo.“

- Kamila Sirotna

Jdete do toho se mnou?

Dotazy a přihlášky k akci zde, jsem jedno ucho a těším se nesmírně, až se osobně seznámíme!

 

5 + 4 =

 Stodola Drozdov  Drozdov 158,   Drozdov 26761

 

Telefon 

606810081

Email

stodoladrozdov@gmail.com