MATĚJ KOHOUT

A

KATEŘINA EVA LANČI

uvádějí:

 

tanečně divadelní příměstský tábor pro děti (6-12 let)

4.- 8.července 2022

3.-

Pro děti, které se chtějí naučit super ovládat své tělo, skákat do výšek, s přehledem točit piruety a vyjádřit tancem a divadlem cokoliv chtějí!

 

 

  TANEC – LEGRACE  – DIVADLO , a SPOUSTA HRANÍ SI !!!

  • Dopoledne taneční praxe, kreativní tanec, hodně improvizací a legrace, ale i dobrá technika skoků, rotací, práce s osou těla, základy akrobacie, prostě takový solidní základ pro jakékoliv další taneční styly vycházející ze současného tance a naší vlastní tanečně – divadelní praxe.

  • Odpoledne čas na hru – divadlo – role playing, práce v přírodě, naučit se mluvit čelem k divákům, výrazně artikulovat a především si to užít!

Jídlo: skýtáme dobrý společný oběd a jednu svačinku denně.

Čas: 8:45 – 16:30

Cena: 3600,-/osoba (sourozenecká sleva 10%)

Věk: 6-12 let

Matěj Kohout – pohybář v Národním a Stavovském divadle, na šálách i na zemi jako tanečník a herec v Rock Opeře, pouličárny a klauniády s Teatr Novogo Fronta.

Kateřina Eva Lanči: Umělecká vedoucí Loco:Motion Company (www.locomotion-company.com), performerka a zpěvačka v Shakespearovských Slavnostech, více než 20 let umělecké praxe jako vedoucí workshopů i účinkující coby tanečnice, zpěvačka, herečka po celém světě od Mexika po Itálii.

Těšíme se na všechny přihlášené děti ve věku od 6 do 12 let!

PŘIHLÁŠKY NA E-MAIL: stodoladrozdov@gmail.com

 
 

Praktická herecká i pohybová úprava, práce na hlasovém projevu, s rekvizitami, kostými, improvizacemi.

 

Rezervace je nevratná, ale lze ji převést na jinou osobu.

 

Přihlášení: STODOLADROZDOV@GMAIL.COM

Po přihlášení ti přijdou detaily, platební údaje a po zaplacení faktura. A pak už jen naskočíš do Ferrari  nebo do vlaku nebo do busu a svištíš k nám, do Stodoly Drozdov, malého ráje, kde se vše dozvíš a vyzkoušíš a budeš hvězda nejen svýho vlastního dramatu!