SUPERSÍLA DECHU A ZPĚVU

 SÉRIE VIDEO LEKCÍ PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZAČÍT ZPÍVAT POHODLNĚ a HLASITĚ BEZ BOLESTI!

"když o tom můžete snít, můžete to i udělat" (Walt Disney)

Pomáhám lidem, kteří mají zábrany a bloky či pocit nejistoty při zpěvu, naučit se používat tělo a jeho mechanismy ve svůj prospěch. Aby se cítili při zpěvu pohodlně, příjemně a uměli vytvořit a udržet pevné, jasné tóny tak hlasitě, jak sami chtějí. Se mnou můžeš pracovat bez piána, bez not, zato s laskavostí, humorem, zdravě a především s maximálním zapojením celého těla a s vyšachováním sebesabotujícího mozku!
TO POTŘEBUJI!

 

Chceš začít zpívat pohodlně, suverénně a vědět, co udělat s tělem pro sebejistý hlasový projev?

Chceš zpívat nahlas zdravě a bezbolestně? 

Chceš se už jednou pro vždy cítit  sebejistě při zpěvu na veřejnosti?

Chceš ovládat přesně a konkrétně svůj dech pro dosažení vysněného hlasového projevu?

Hledáš nové, netradiční přístupy ke zpěvu?

 

 PAK JSI NA SPRÁVNÉ ADRESE:

  • Poskytnu ti jasnou cestu k získání znělého hlasu.

  • Naučíš se zpívat tak hlasitě, jak chceš, aniž by tě to muselo bolet.

  • Začneš se při zpěvu cítit pohodlně, příjemně.

  • Naučíš se důvěřovat vlastnímu hlasu a vystupovat před lidmi s větší odvahou.

  • Spolehnutí se na získané technické dovednosti ti pomůže zvládat trému.

  • Přivedu tě na dosud neprobádané a zábavné stezky práce s hlasem.

  • Začneš zpívat jako nikdy předtím, a navíc to bude veliká zábava! 

 

 

 

TCO BALÍČEK OBSAHUJE? – 15 VIDEÍ S EFEKTIVNÍMI CVIČENÍMI PRO ZDRAVÝ HLASOVÝ PROJEV:

To nejlepší z mého kurzu, dva kompletní webináře s kouzelnými pomůckami proti trémě a pro podporu svalů ve středu těla, a navíc další videa plná dechové praxe pro poznání opravdové supersíly vlastní dechové opory:

1.Dech a jeho možnosti – úvodní video

2.Dýchání do bránice – „harmonika“

3.Dýchání 4 cestami – „lízátko“

4. Dýchání do podbřišku – s pomůckou

5. Webinář téma tréma

6. 3 kouzelné cviky pro pevný střed těla

7. záznamy všech 8 dechových cvičení

ze skupiny Osvoboď svůj hlas!

A JAKO BONUS JEDEN ZOOM CALL – 30 MINUTOVÁ KONZULTACE SE MNOU OSOBNĚ! 

VÍTEJ,

JÁ JSEM KATEŘINA EVA LANČI,

Tryskající zdroj radosti a síla, která tebou pohne!

Umělkyně – performerka, zpěvačka, tanečnice, lektorka.

Také dvojnásobná hrdá matka, umělecká vedoucí souboru Loco:Motion Company sídlící v malém ráji, zhmotněném životním snu, který se nazývá Stodola Drozdov. Zde pomáhám lidem otevřít plný potenciál jejich exprese pomocí výuky tance, zpěvu, divadla a bubnování.

Propojím vaše tělo a mysl tak, aby spolupracovali jako dobře fungující nástroj.

Ke zpěvu jsem přišla sama oklikou, cestou hrbolatou a tak učím ostatní, kteří to nemají lehké s vlastním hlasem, aby jejich cesta vedla zkratkou. 

Používám techniky pramenící z fyzického divadla – mé divadelní a pohybové a hudební praxe. 

Tvořím divadelní představení, skládám hudbu k divadlu i písně pro děti, provozuji bigbandovou kapelu složenou z looperu a hraček a svých básní jménem Něžné Stádo.

Zbožňuje práci s neherci, netanečníky a nezpěváky a měním jim život. Vím, že zpívat může každý

Co nabízím?

Jedinečný čarovný MIX: Směs mých vlastních ověřených technik hereckých, pohybových, hlasových

a také seberozvojových.

Získáš záznam dílny/dílen, aby ses mohl/mohla vrátit k cvičením kdykoliv.

 

DĚLÁM TO JINAK!

Žádné noty! Žádná nudná a stresující cvičení s piánem! Žádné složitosti! Nejsnáze se učíme, když nás to baví!

Tedy nejvíc pomůže humor, radost, lehkost a sebepřijetí.

 Chci, abyste se při zpěvu cítili příjemně a bezpečně.

KOLIK STOJÍ celý balíček?

 Jen v rámci mých 39 narozenin, které tuto akci odstartovaly, jsem se rozhodla prodávat balíček videí v neopakovatelné ceně:

3900,-Kč

Součástí balíčku je jako BONUS ZDARMA on-line solo KONZULTACE 30 minut při zakoupení do 10:00 12.7. kONZULTACI je nutné si vybrat do konce října, tedy je dost prostoru pro dostatečné vyzkoušení a začlenění nových poznatků do praxe a ty se tak můžeš ptát již velmi konkrétně – např. k vlastní písni, se kterou pracuješ. 

 

BALÍČEK TI PŘIJDE HNED DRUHÝ DEN PO OBJEDNÁVCE! Žádné čekání jako u kurzu. Můžeš hned začít!

Balíček je ke koupi POUZE DO PŮLNOCI 12.7.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

"Kateřina je neuvěřitelná učitelka, pokud někdo váhate s online lekcí, neváhejte, jsem hodně sebereflexivni někdy až přehnaně sebekriticka... znáte to? A musím říct, že mám opravdu pocit, že po dvou hodinách s ní jsem se o kus posunula i když práce je pořád dost, nevím jak poděkovat. Respekt!"

Karolína Vostrovská

"Protože miluji zpěv a nějak jsem pro něho neměla posledních pár let prostor tak jak bych sama chtěla (jako zpívám si všude možně, to jo, ale mám na mysli spíše prostor pro rozvoj svého hlasu s pořádným profíkem), naštěstí mi přišla přesně včas do cesty tato úžasná žena Kateřina Eva Lanči a já se těším z našich společných (on-line) lekcí. Zpěv je radost, život a energie, pojďme jí všichni naproti a probuďme ji. A Katka má neskutečný drive a energii, která vás pohltí a už se vidíte v Carnegie Hall na sólovém koncertě 🥳. Katka má dar ve vás toto otevřít a probudit a nechat to krásně kvést a rozvíjet se. Takže pokud někdo váhá, neváhejte. Katko velké díky a jen tak dále. Děláš to skvěle👏"

Petra Lebl Bínová

"Ahoj Katko, Tak já jsem ráda, že jsem se k tobě nahlásila. Učit se zpívat je můj dlouhodobý sen, zatím jsem nenašla odvahu. Až s tebou. Na tvých hodinách mě baví, že děláme zatím všechno možné, jen ne zpívání. Baví mě zálety k Inuitům, do tréninku operních pěvců se zvířátky a cviky na dýchání. Je skvělé, že téměř vše mohu používat ve škole, kde učím, a děti to zatím velmi baví."

Jana Sukdoláková

S Kači jsem měla zatím jednu hodinu a jsem nadšená, dechová cvičení, která mi ukázala jsou naprosto super nejen na zpěv. Při hodině jsem se velmi pobavila, uvolnila a moc se těším na dalsi. PS: nejsem žádný pevec, zpívám si sama pro radost, s rodinou u ohně a při ritualech, kterými provázím ženy. Dlouho jsem měla zpěv zablokovany a teď se k němu vracím. Nemyslím si, že bych měla talent, ale protože mi zpívání zvedá náladu, ráda bych se mu otevřela víc jen tak sama pro sebe. A myslím, že s Kači to bude krasna cesta.

Veronika Velehradská

"Došla jsem k závěru, že se s vámi podělím o svůj hlasový průlom v poslednich tydnech. Prosim vas, neberte to jako vychloubani. Ten prulom totiz ve mne odstartovala Kateřina Eva Lanči. Zpivam uz dlouhy leta hodne ruznych zanru . To posledni ale zacal byt problem, protoze na urcite kousky nemam rada operni vibrato a taky potrebuju, aby mi bylo rozumet i pres obrovsky prostor kazde slovo nezavisle na vysce tonu a bez mikrofonu. Potrebovala jsem vyraz a to predpoklada hlasovou a mentalni flexibilitu bez tremy. Navic mi nasli jednu hlasivku poranenou a to neni dobry. A tak jsem po jarnim skvelem Kongresu o zpevu obcas zasla ke Kacence do stodoly na solove lekce. Po letech praxe s dechem zachazet vcelku umim, ale s vlastnimi hlasivkami krome operniho zpevu uplne ne. Jsme obe tanecnice, cili hodiny byly hodne dynamicke, vtipne a hlavne plne pro mne uplne novych poznatku a zpusobu, jak zacit hlasivky pouzivat a namahat pri zpevu az jako tresinku na dortu. To je totalni pecka.Děkuju, Kaci.

Jolana Šturmová

Jak si objednat balíček? Pošli mi email:

Emailem na adresu: stodoladrozdov@gmail.com